Apie mus

Trumoai apie EVA sprendimai kompanija

Mūsų Istorija

Mūsų įmonė buvo įkurta 2019 metais su didžiu užsidegimu ir tikslu revoliucionizuoti lipnių juostų industriją. Nuo to laiko mes esame nuolat augę ir tobulėję kartu su mūsų klientais ir partneriais.

Mūsų Komanda

EVA Sprendimų komanda sudaro aukščiausio lygio specialistai, kurių kiekvienas turi daugiau nei 25 metų patirtį šioje sferoje. Mes esame įsipareigoję kurti unikalius ir inovatyvius sprendimus, kurių pagrindas yra mūsų aukščiausi standartai ir profesionalumas.

Mūsų Veikla

Mes specializuojamės dvipusėmis ir pakavimo lipniomis juostomis, teikiame pramoninius sprendimus gamybos įmonėms ir spaustuvėms. Mūsų tikslas yra rasti optimalius ir efektyvius sprendimus, kurie atitiktų mūsų klientų poreikius ir viršytų jų lūkesčius.

Mūsų Vizija

EVA Sprendimai siekia tapti pirmuoju pasirinkimu lipnių juostų ir pramoninių sprendimų srityje. Mes remiamės skaidrumu, pasitikėjimu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu su mūsų klientais ir partneriais.

Susisiekite Su Mumis

Turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie mūsų veiklą? Nedvejokite susisiekti su mumis! Mes esame čia, kad padėtume rasti geriausius sprendimus jūsų poreikiams tenkinti.

MŪSŲ TIKSLAS – PALENGVINTI JŪSŲ KELIA SIEKIANT AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS